Saunalife team

Marek Homza

Marek patrí medzi zakladateľov saunových rituálov na Slovensku. K saunovaniu sa dostal počas sezónej práce popri štúdiu Etiky a etickej Expertízi na UKF v Nitre. Predtým vyštudoval Financie a management v Banskej Bystrici. Vtedy ani len netušil, že saunovanie mu otvorí dvere za hranice SR. Jeho vášeň k saunovaniu ho sprevádzala po celej Európe, odkiaľ si doniesol veľa saunových vedomostí o aromaterapi, saunových animáciách, wellness trendoch a pod. Marek je účastník popredných medzinárodných saunových  podujatí. Marek má absolvované kurzy aromaterapie, muzikoterapie a je tiež členom Slovenskej asociácie saunérov. Momentálne ho môžete stretávať vo wellnesse v Grand Hotel Permon, kde sa plne venuje tvorbe saunového programu pre klientov. Okrem iného je aj organizátor medzinárodných saunových podujatí.

Matej Brtko

Matej, známy aj ako „slovenský Jamajčan“ je už na pohľad exotický typ. Sauna a teplo je jeho druhým domovom, pretože v saune trávi veľa času o čom hovoria aj jeho úspechy a absolvované školenia. Jeho špecializáciou sú najme a maceráty a prírodná aromaterapia.

Dominika Uhrinová

Dominika je „človek na mieste“. Ako saunamasterka pôsobí už od roku 2017. Predtým ste ju mohli stretávať na Slovenských horách ako učiteľku snowboardingu. Dominika si urobila kurz aromaterapie a neskôr začala vyrábať vlastné peelingy. O tom že jej produkty sú naozaj dobré hovorí aj titul majsterky slovenska v peelingových procedúrach. ktorého držiteľom je práve naša Dominika. V roku 2019 vyhrala aj 2.miesto za relaxačnú procedúru na majstrovstvách Slovenska. Medzi jej najoblubenejšie peelingy patria Malinový, Makový a „NAMASTÉ“ peeling. Ako aj iní členovia nášho teamu sa aj Dominika dostáva do popredia saunových trendov a začala produkovať aj saunové odevy… o tom ale neskôr :).